Żoliborz Cup oraz Funny Wom

W dniach 10-11.06.2017 roku odbywały się dwa turnieje, w których nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów.
 
W sobotę na Żoliborz Cup reprezentowała nas 4 zawodników, i najlepiej wypadł Szymon Witusik. Szymon po zmianie kategorii wagowej na 81kg, stanął na wysokości zadania i w pięknym stylu zdobył złoty medal, potwierdza swoją mocną pozycję w naszym regionie i przynależność do Kadry Wojewódzkiej. Tuż za podium uplasowali się, Maja Śmidowicz w kategorii wagowej do 44kg, Maksymilian Wołek do 50 kg, i Mateusz Leśniewski w kategorii do 66kg. 
W niedzielę odbyła się 4 edycja Funny WOM, tu reprezentowała nas dwójka zawodników, która wypadła rewelacyjnie. Joanna Kowalska, potwierdza że z turnieju na turniej rozkręca się i pokazała ładne judo. Asia wygrała swoje walki przed czasem i stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając złoty medal w kategorii wagowej do 33kg. W wadze do 27 kilogramów Tomasz Stefański zdobywa srebrny medal i tym samym potwierdza swoją mocną pozycję wśród dzieci w Mazowszu.
Były to ostatnie turnieje przed wakacjami. Teraz czeka nas ciężka praca na obozach i z nadzieją patrzymy na rozwój naszych zawodników.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *