JUDO –NAJMOCNIEJSZĄ DYSCYPLINĄ BIAŁOŁĘKI MEMORIAŁ GRZEGORZA MALIKA

JUDO –NAJMOCNIEJSZĄ DYSCYPLINĄ BIAŁOŁĘKI

W tym roku 17-ego października po raz jedenasty odbył się ogólnopolski turniej judo im. Grzegorza Malika. Profesjonalnie przygotowany turniej w hali BOS przy ul. Strumykowej 21 zgromadził  prawie 200 zawodników z 27 klubów z całej Polski.
Przez całą sobotę na trzech matach walki toczyli zawodnicy z roczników 2003-2006. Szymon Witusik zawodnik naszego klubu zdobył złoty medal w kategorii do 60kg.Wspaniałe medale i nagrody ufundował Wydział Sportu dzielnicy Białołęka , oraz sponsor firma ARCUS. Nagrody były również dla najlepszego technika zawodów wśród dziewcząt i chłopców.
Tak ogromne przedsięwzięcie świadczy o rozwoju i popularności tej dyscypliny, która bardzo dynamicznie rozwija się na Białołęce. UKJ Białołęka prowadzi zajęcia od 15 lat w Gimnazjum nr 124 na Przytulnej gdzie ma swoją siedzibę, , w klubie TOKYO oraz w hali BOS, SP231 oraz szkole prywatnej Inspiracja. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalną matę do judo a zajęcia prowadzone przez trenerów, absolwentów i studentów AWF.
Przy okazji turnieju przedstawiciel sponsora Pan Mirosław Szerszeniewski oraz prezes klubu oficjalnie ogłosili zmianę nazwy klubu na UKJ Arcus, wręczono nagrody za osiągnięcia sportowe w 2015 roku. Otrzymali je Patryk Broniec Przemysław Szerszeniewski oraz Jakub Ozimek i Sebastian Ołdak.

listy walk 03-04 M

User comments

listy walk 03-04 K

listy walk 05-06 K

listy walk 05-06 M

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *