Strona główna 9 Aktualności 9 Umowa z Miastem Stołecznym Warszawa podpisana!

Umowa z Miastem Stołecznym Warszawa podpisana!

mar 13, 2024

Z radością informujemy, że Klub Judo Arcus zawarł strategiczną umowę z Miastem Stołecznym Warszawa! Umowa dotyczy współfinansowania szkolenia i współzawodnictwa sportowego, co pozwoli nam jeszcze lepiej dbać o rozwój naszych zawodników na każdym etapie ich sportowej drogi. Dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawa będziemy mogli zainwestować w nowoczesne zaplecze treningowe, organizację wydarzeń sportowych oraz podniesienie jakości szkolenia.

Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzyło nas Miasto Stołeczne Warszawa, i nie możemy się doczekać, aby wspólnie kształtować przyszłość judo w Warszawie. Ta umowa to nie tylko korzyść dla naszego klubu, ale także dla całej społeczności judo w stolicy.

Będziemy regularnie informować naszych członków oraz sympatyków klubu o postępach naszych zawodników oraz o wydarzeniach zorganizowanych dzięki tej współpracy. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej!

Syrenka Warszawska z mieczem i tarczą na czerwonum tle. Na górze korona. napis: projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa.